EtusivuTutustu kouluummeYhteystiedot

Yhteystiedot

Siltavoudintie 24
00640 Helsinki
puh. (09) 7206 730/kanslia
puh. (09) 7206 7335/opettajainhuone
fax (09) 7206 7360

oyk@oulunkylanyhteiskoulu.fi

Liikenneyhteydet:
Bussit 64, 52, 69, 61, 61T, 552, 553, 603
Junat I, K, N, P ja T

Tutustu koulualueeseen Google Maps -palvelussa.

 

Yhteystietoja

Rehtorit

Rehtori Mirva Lindström
mirva.lindstrom@oyk.fi, (09) 7206 7333

Vararehtori Altti Pikkarainen (lukio ja yläkoulu)
altti.pikkarainen@oyk.fi, (09) 7206 7331

Apulaisrehtori Niina Ikonen (yläkoulu)
niina.ikonen@oyk.fi, (09)7206 7337

 

Henkilökunta

Koulusihteeri Päivi Palola
paivi.palola@oyk.fi, (09) 7206 730

Terveydenhoitaja Anne Sorvari 050 3105 632

Kouluisäntä Hadi Mamaseni 040 720 9831

 

Opinto-ohjaus ja oppilashuolto

Opinto-ohjaaja Matias Huttunen (Lukio: 21C-D, 20C-D, 19C-D, 18A)
matias.huttunen@oyk.fi, (09) 7206 7340, 050 471 9803

Opinto-ohjaaja Pilvi Kantola (Lukio: 21A-B, 20A-B, 19A-B)
pilvi.kantola@oyk.fi (09) 7206 7339, 050 468 6764

Oppilaanohjaaja Marianna Tiilikainen (Yläkoulu: 7EFGH, 8ABC, 9EFGH)
marianna.tiilikainen@oyk.fi, (09) 7206 7336, 050 540 8101

Oppilaanohjaaja Maria Varrio (Yläkoulu: 7ABCD, 8DEFG, 9ABCD)
maria.varrio@oyk.fi, (09) 7206 7346

Perusopetuksen erityisopettaja Auli Peltola
auli.peltola@oyk.fi, (09) 7206 7344

Lukion erityisopettaja Annette Paavola
annette.paavola@oyk.fi, (09) 7206 7356

Kuraattori Liisa Ståhle
liisa.stahle@oyk.fi, (09) 7206 7338

Psykologi Pekka Holopainen
pekka.holopainen@oyk.fi, (09) 7206 7353/050 540 8664

 

 

Verkkolaskuosoite:
Nimi: Oulunkylän yhteiskoulun kannatusyhdistys ry
Y-tunnus: 0215253-4
Verkkolaskuosoite: 003702152534
Välittäjän tunnus: 003708599126
Välittäjä: Open Text Oy

Paperiset ostolaskut:
Oulunkylän yhteiskoulun kannatusyhdistys ry
PL 135
40011 HEEROS